Aylık arşivler: Şubat 2017

Yakacık Klima Servisi | 0216 395 25 75


Yakacık Klima Servisi,klima montaj servisi,klima bakım servisi,klima tamir,sökme takma,onarım gibi tüm taleplerinizi  en uygun fiyatlarla sonuçlandırmaktadır.

 Yakacık Klima Servisi olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz, 2009 yılından bu yana faaliyette olan firmamız  klima servisi,kombi servisi, klima bakım servisi, klima montaj servisi, olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Uğurmumcu Klima Servisi | 0216 395 25 75


Uğurmumcu Klima Servisi,Profesyonel Klima Servis hizmeti verebilmek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek ve yaptığımız işin arkasında durmak bizim ana ve ilk temelimizdir.Tercihen kullanmış olduğunuz klimaların yılda en az  2 kez bakımının yapılmasını gerektiğini düşünmekteyiz.

Uğurmumcu Klima Servisi, 7/24 Günün her saatinde anında sonuç odaklı servis hizmetini vermekteyiz. 

Topselvi Klima Servisi | 0216 395 25 75


Topselvi Klima Servisi,olan firmamız, sizlere klima ve kombi hizmetlerini vermektedir. montaj demontaj gaz, gibi tüm taleplerinizi yerine getirmekteyiz.En uygun fiyatlarla haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Topselvi Klima Servisi,olan firmamız sizlere 2009 yılından itibaren en iyi klima hizmeti vermektedir. Konusunda uzman, deneyimli, tecrübeli ekipleriyle sizlerin memnuniyetini kazanmayı öncelik kılar.

Soğanlık Klima Servisi | 0216 395 25 75


Soğanlık Klima Servisi,olan firmamız konusunda uzman, tecrübeli, güler yüzlü ekipleriyle sizlere daima kaliteli klima hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 2009 yılından beri hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı öncelik kılar.


Klimalarınızın bakımını aksatmadan periyodik olarak (ev ve ofisler için senede en ez 1, fabrika ve iş yerleri için senede en az 2 kez olmak üzere) yaptırmanızı tavsiye ederiz.


Markası ne olursa olsun klima onarım-tamirat-ana kart değişimi-bakım-montaj işlemleri yapan firmamız bu işlemlerde 1 yıl garanti vermektedir. Klimanızda değişen her parça tamamıyla orijinaldir.

Orhantepe Klima Servisi | 0216 395 25 75


Orhantepe Klima Servisi, klima servisinde sizlere özel klima bakım klima montaj klima teknik servis hizmetlerinde en iyi ve en uygun fiyatlarla avantajları sizlere sunmaktadır.

Orhantepe Klima Servisi, EGE TEKNİK kuruluşudur,Firmamız Tüm Klima markalarının özel teknik servis hizmetini sizlere 1 yıl garanti kapsamında sunmaktadır.

Kartal Klima Servisi | 0216 395 25 75

Kartal Klima Servisi,Profosyonel Klima Servisi hizmetini şubelerimizden alabilirsiniz.
Kartal Klima Servisi Klima Bakımlarınızdan Arızalarına Kadar Özel Teknik Servis Hizmeti veren Profosyonel Bir Kuruluştur.

Kartal Klima Servisi, klima bakımı-klima montajı-klima demontajı-klima teknik servis hizmetlerine 1 yıl garanti vererek sizlere daha iyi hizmetin tadını çıkarmanızda yardımcı olmaktadır.

Klima Servisi | 0216 395 25 75


Klima Servisi,,klima bakım,klima montaj,klima demontaj,klima teknik servis hizmetleri olan firmamız sizlere  klima servisi arayışlarınızda en kısa sürede klima teknisyenlerini yönlendirerek,Klima bakımı,klima montajı,klima demontaj,klima gaz sarjı gibi tüm taleplerinizi en uygun fiyatlarla çözümlemektedir.

Klima Servisinde sizlere özel klima bakım-montaj-demontaj-gaz sarjı ve diğer tüm işçiliklerde avantajlı kampanyalarımızdan yararlarmak isterseniz lütfen servisimizle irtibata geçiniz.

Esentepe Klima Servisi | 0216 395 25 75


Esentepe Klima Servisi, olan firmamız sizlere , esentepe klima servisi arayışlarınızda ön plana çıkarak tüm marka ve model klimalarda , klima bakım servisi,klima montaj servisi,klima sökme,takma,onarım gibi tüm taleplerinizi en uygun fiyatlarla sonuçlandırmaktadır.

Esentepe Klima Servisi, klima teknik servisi olarak sizlere haftanın 7 günü teknik destek sağlamaktadır

Atalar Klima Servisi | 0216 395 25 75


Atalar Klima Servisi,olan firmamız konusunda uzman, tecrübeli, güler yüzlü ekipleriyle sizlere daima kaliteli klima hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 2009 yılından beri hizmet veren firma müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı öncelik kılar.

Klimalarınızın ve kombilerinizin bakımını aksatmadan periyodik olarak (ev ve ofisler için senede en ez 1, fabrika ve iş yerleri için senede en az 2 kez olmak üzere) yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!